ترامپ: به من زنگ بزنید! آماده یک توافق منصفانه هستیم

ترامپ دقایقی پیش در کاخ سفید از آخرین موضع ایالات متحده در مورد جمهوری اسلامی سخن گفت. او در رابطه با توافق منصفانه و همچنین خواست ایالات متحده به جمهوری اسلامی سخن به میان آورد.

دونالد ترامپ در سخنرانی خود گفت: «دوست دارم ایرانی‌ها به من زنگ بزنند. می‌دانید؛ جان کری زیاد با آنها حرف می‌زند و به آنها می‌گوید [به من] زنگ نزنند و راستش باید از این بابت پیگرد شود…. الان اقتصاد اون‌‌ها به هم ریخته است. از وقتی که من توافق ایران ار کنار گذاشتم تورم دارند. تورم دارند در بالاترین رقمی که تا حالا شنیده‌ام. هر آخر هفته شورش دارند. حتی در طول هفته. کاری که باید می‌کردند این بود که به من زنگ بزنند، بنشینیم و توافق کنیم. یک توافق منصفانه. فقط میخواهیم سلاح هسته‌ای باشند. درخواست زیادی نیست. به‌شان کمک می‌کنیم برگردند به یک وضع عالی. نمی‌خواهیم به ایران لطمه بزنیم. باید زنگ بزنند و اگر بزنند، آماده‌ایم با آنها حرف بزنیم. می‌توانند اقتصاد خیلی خیلی قوی‌ای داشته باشند. قابلیت‌های عالی‌ای دارند. خیلی شبیه کره‌شمالی.»


ترامپ دقایقی پیش:«دوست دارم ایرانی‌ها به من زنگ بزنند.می‌دانید؛جان کری زیاد با آنها حرف می‌زند و به آنها می‌گوید [به من]زنگ نزنند…فقط می‌خواهیم سلاح هسته‌ای نداشته باشند.درخواست زیادی نیست. به‌شان کمک می‌کنیم برگردند به یک وضع عالی…آماده ایم با آنها حرف بزنیم.»از صفحه هادی نیلی pic.twitter.com/HZ3llAJdSq — دیدگاه نو (@didgahenow) May 9, 2019

#بمبهستهای #تحریم #تحریمجمهوریاسلامی #توافقهستهای #دیدگاهنو #دونالدترامپ #جمهوریاسلامی