دختر سفیر جمهوری‌اسلامی در روسیه خودکشی کرد

جسد دختر سفیر جمهوری اسلامی در روسیه در خیابان پادسوسنکی مسکو پیدا شده است. بنابر اخبار خبرگزاری‌های روسی،جسد عارفه سنایی دختر مهدی سنایی که ۲۸‌سال داشته است توسط یک رهگذر پیدا شده است.این رهگذر به رسانه‌های محلی می‌گوید من دیدم که دختری کنار یک ماشین رنو در خیابان دراز کشیده است. نزدیک شدم و دیدم زیر سر او خونی است و بالافاصله با آمبولانس تماس گرفتم. صبح امروط رسانه های روسی در حالی خبر خودکشی دختر سفیر ایران در روسیه که از سوی دیگر نوه علی یونسی، وزیر اطلاعات دولت خاتمی و دستیار روحانی را منتشر کردند که سفارت ایران در روسیه علت مرگ وی را مرگ مغزی عنوان کرد.

اما در گزارش ویدئویی که رادیوفردا منتشر کرده است نشان می‌دهد که روی سقف ماشین «رنو داستر» پارک شده جلوی یک ساختمان در نزدیکی سفارت ایران در مسکو یک فرورفتگی ناشی از برخورد وجود دارد و در کنار ماشین نیز لکه‌های خون دیده می‌شود. جسد عارفه سنایی در نزدیکی این خودرو پیدا شده است. ساختمان مورد اشاره نیز با پای پیاده تنها سه دقیقه با سفارت ایران در مسکو فاصله دارد. خبرنگار سرویس کارنت‌تایم رادیو اروپای آزاد در مسکو که در محل حادثه حضور یافته، می‌گوید محل وقوع این حادثه پاکسازی شده ولی یک شاهد عینی گفته است جسد یافت شده، شلوار جین و تی‌شرت سفید به تن داشته است.


جسد دختر سفیر ج.ا در روسیه در خیابان پادسوسنکی مسکو پیدا شده است.سد عارفه سنایی دختر مهدی سنایی که ۲۸‌سال داشته است توسط یک رهگذر پیدا شده است.سفارت جمهوری اسلامی در روسیه علت مرگ وی را مرگ مغزی عنوان کرداما رسانه‌ها می‌گویند وی خودکشی کرده است.https://t.co/CweeCbZJ0h — دیدگاه‌نو (@didgahenow) October 23, 2019

#سفیرجمهوریاسلامی #عارفهسنایی #دیدگاهنو #سفیرروسیه #مسکو #جمهوریاسلامی #مهدیسنایی