تعطیلی شبکه های ماهواره ای امام حسین
پخش شبکه های ماهواره ای امام حسین(ع) به زبان های فارسی، عربی وانگلیسی متوقف شده است.  دفاتر این شبکه های ماهواره ای مستقل مذهبی در تابستان گذشته در تهران، قم و اصفهان توسط وزارت اطلاعات تعطیل واموال آنها مصادره شد. همچنین کارمندانشان دستگیر وروانه زندان شدند. وزارت اطلاعات حسابهای بانکی این شبکه ها را بسته ومبالغ موجود در این حسابها را مصادره کرده است.


مدیریت مجموعه رسانه ای امام حسین دلیل قطع ناگهانی پخش شبکه های ماهواره ای زیر مجموعۀ خود را مصادره پولهای موجود حسابهای بانکی و بدهی یک میلیون ودویست هزار دلاری این مجموعه به کمپانی های پخش ماهواره ای عنوان می کنند. قطع کمکهای مالی مردمی به این شبکه ها و برخورد های امنیتی با پشتبانان مالی آنها بخصوص در داخل ایران یکی از دلایل عمده ناتوانی این شبکه ها در بازپرداخت بدهی های شان به شرکتهای پخش ماهواره ای عنوان شده است.


مقامات مذهبی و امنیتی جمهوری اسلامی این شبکه های ماهواره ای را به اختلاف افکنی میان شیعیان واهل سنت در منطقه وایران، ارتباط با بیگانگان ودریافت کمکهای مالی از کشورهای غربی از جمله انگلیس وآمریکا متهم می کنند. اتهامی که دست اندرکاران این شبکه ها بارها آنرا رد کرده اند. این شبکه ها از رسانه های نزدیک به بیت آیت الله شیرازی مرجع تقلید منتقد به شمار می روند.


آیت الله سید صادق شیرازی از مراجع تقلید شیعه منتقد نظام جمهوری اسلامی است که افزایش هوادارانش موجب نگرانی مقامات تهران و شخص آقای خامنه ای شده است. مقامات ایران آیت الله شیرازی ورسانه های نزدیک به وی را به تبلیغ جدایی دین از سیاست وقرائت سکولار از تشیع متهم می کنند و بارها نسبت به نفوذ این تفکر در حوزه های علمیه هشدار داده اند.


چندی پیش هم یکی از روحانیون نزدیک به انصار حزب الله در وبسایت عماریون، این مرجع تقلید منتقد را به ترور و دچار شدن به سرنوشت احمد کسروی تهدید کرده بود.